Hur kan vi hjälpa till?

Hedson IRT Industrial

Hedson IRT Industrial är en ledande leverantör av industriell härdning, uppvärmning och torkning i tillverkande industri. Vår kortvågiga infraröda värmeteknik är extremt mångsidig och i kombination med flexibel och intelligent mjukvara är den lätt anpassad till alla branschbehov. Vi har en global representation och driver anpassade projekt över hela världen. Tveka inte att kontakta oss vid eventuella förfrågningar.
Scrolla ner för dina regionkontakter.

Boka ett möte

Optimera din produktion med Hedson.

Våra experter

Erfaren och kvalificerad personal.

Kontakta oss

Vi ser fram emot att höra av dig!

IRT Industrial Solutions - Sverige/ Globalt

Info:
+46 521 28 12 30
industrialcuring@hedson.com

Besöksadress:
Hedson Technologies AB
Nygatan 100
462 32 Vänersborg
Sverige

________________________________________________________

Teknisk support & expertis:

Innesälj & Support:
Linn Smärgel
+46 (0)70 27 88 128
linn.smargel@hedson.com

Teknisk support, Service & Utbildningsansvarig:
Jonas Persson
+46 (0)703 56 55 15
jonas.persson@hedson.com

Säljare:

Regional säljansvarig Norden:
Daniel Dahlström
+46 (0)706 56 91 26
daniel.dahlstrom@hedson.com

Regional säljansvarig Export:
Juan Carlos Alloza
+46 (0)766 77 41 07
juan.alloza@hedson.com

Projektledare:
Fredrik Thorin
+46 (0)70 994 79 13
fredrik.thorin@hedson.com

MD:
Linus Ekfeldt
+46 (0)708 55 25 23
linus.ekfeldt@hedson.com

Tyskland, Central- & Östeuropa

Regional säljansvarig:
Jörg Andres
+49 (0)172 560 22 99
joerg.andres@hedson.com

Innesälj & Support:
Elena Terenjuk
+49 151 22 54 75 24
elena.terenjuk@hedson.com

Frankrike, Belgien & Nordafrika

Regional säljansvarig:
Daniel Jorge
+33 6 48 81 64 43
daniel.jorge@hedson.com

Nordamerika

Regional säljansvarig:
Colin Hammacott
+1 716 697 5632
colin.hammacott@hedson.com