Hur kan vi hjälpa till?

Hedson Industrial Solutions

Hedson Industrial Solutions är en ledande leverantör av industriell härdning, uppvärmning och torkning i tillverkning. Vår kortvågs infraröd värmeteknik är extremt mångsidig och i kombination med hög flexibel intelligent mjukvara är den lätt anpassad till alla branschbehov. Vi har en global representation och driver anpassade projekt över hela världen. Tveka inte att kontakta oss vid eventuella förfrågningar.
Scrolla ner för dina regionkontakter.

Boka ett möte

Optimera din produktion med Hedson.

Våra experter

Erfaren och kvalificerad personal.

Kontakta oss

Vi ser fram emot att höra av dig!

Industrial Solutions - Sverige/ Globalt

Info:
+46 521 28 12 30
industrialcuring@hedson.com

Besöksadress:
Hedson Technologies AB
Nygatan 100
462 28 Vänersborg
Sverige

________________________________________________________

Teknisk support & expertis:

Innesälj & Support:
Linn Smärgel
+46 (0)70 27 88 128
linn.smargel@hedson.com

Produktexpert (Paper & Process):
Kenneth Eriksson
+46 (0)708 373 667
kenneth.eriksson@hedson.com

Teknisk Support, Service & Utbildningsansvarig:
Jonas Persson
+46 (0)703 56 55 15
jonas.persson@hedson.com

Produktexperter:

Projektledare:
Fredrik Thorin
+46 (0)70 994 79 13
fredrik.thorin@hedson.com

Produktchef:
Patrik Hector
+46 (0)709 63 47 39
patrik.hector@hedson.com

Verksamhet:

Regional Säljansvarig:
Henric Fagerlind
+46 (0)709 63 47 39
henric.fagerlind@hedson.com

Verksamhetschef:
Linus Ekfeldt
+46 (0) 40 53 42 00
linus.ekfeldt@hedson.com

Tyskland

Regional försäljning, Central- och Östeuropa:
Jörg Andres
+49 (0)172 560 22 99
joerg.andres@hedson.com

Innesälj & Support, Central- och Östeuropa:
Elena Terenjuk
+49 151 22 54 75 24
elena.terenjuk@hedson.com

Frankrike, Spanien & Belgien

Regional försäljning:
Daniel Jorge
+33 6 48 81 64 43
daniel.jorge@hedson.com

Nordamerika

Regional försäljning:
Colin Hammacott
+1 716 697 5632
colin.hammacott@hedson.com

Teknisk Support:
Tim Aldred
tim.aldred@hedson.com